Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Jongste Jeugd 
  J8E1 
    Niveau 4 
  JE1 
    Niveau 4 
  M8E1 
    Niveau 5 
  M8E2 
    Niveau 4 
  ME1 
    Niveau 4 
  MF1 
    Niveau 2 
Senioren 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké HB 1 3 1 0 0 6 1 0
2 AthenA HB 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Bloemendaal HD 1 3 1 0 0 6 4 0
4 Terriërs HA 1 3 1 0 0 5 4 0
5 Gooische HF 1 3 1 0 0 2 1 0
6 Naarden HA 1 1 0 1 0 0 0 0
7 Rood-Wit HB 1 1 0 1 0 0 0 0
8 Waterland HA 1 0 0 0 1 4 5 0
9 Gooische HD 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Bloemendaal HF 1 0 0 0 1 4 6 0
11 Hurley HB 1 0 0 0 1 0 3 0
12 HIC HA 1 0 0 0 1 1 6 0
  Veteranen 1e klasse 
  Jonge dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers DJ3 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Hisalis DJ3 1 3 1 0 0 6 3 0
3 IJburg DJ1 1 1 0 1 0 0 0 0
4 Waterland DJ1 1 1 0 1 0 0 0 0
5 HBS DJ3 1 0 0 0 1 3 6 0
6 Amsterdam DJ10 1 0 0 0 1 0 4 0
  Jong 5e klasse 
Junioren 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland JA1 1 3 1 0 0 5 3 0
2 Westerpark JA2 1 3 1 0 0 4 3 0
3 AthenA JA4 2 3 1 0 1 6 6 0
4 HBS JA3 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Rood-Wit JA6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarlem JA2 2 0 0 0 2 4 7 0
  4e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers JC2 2 6 2 0 0 11 5 0
2 Castricum JC1 2 3 1 0 1 7 2 0
3 Waterland JC1 2 3 1 0 1 6 6 0
4 VVV JC2 2 3 1 0 1 4 8 0
5 Alliance JC3 2 1 0 1 1 3 5 0
6 Uitgeest JC1 2 1 0 1 1 2 7 0
  3e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA JD4 2 6 2 0 0 15 0 0
2 Saxenburg JD1 2 6 2 0 0 11 1 0
3 Waterland JD1 2 3 1 0 1 13 5 0
4 Amsterdam JD6 2 1 0 1 1 1 8 0
5 Alliance JD5 2 1 0 1 1 1 14 0
6 Magnus JD1 2 0 0 0 2 1 14 0
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hermes MA1 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Abcoude MA2 2 6 2 0 0 6 2 0
3 Hurley MA4 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Pinoké MA5 2 3 1 0 1 5 6 0
5 Waterland MA1 2 0 0 0 2 0 4 0
6 Myra MA3 2 0 0 0 2 2 8 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MB5 2 6 2 0 0 5 2 0
2 Alliance MB6 2 4 1 1 0 8 4 0
3 Uitgeest MB2 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Waterland MB1 2 3 1 0 1 5 2 0
5 Kraaien MB2 2 0 0 0 2 1 6 0
6 Reigers MB4 2 0 0 0 2 3 9 0
  4e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA MB5 2 6 2 0 0 19 0 0
2 Spaarndam MB2 2 6 2 0 0 8 2 0
3 HBS MB6 2 3 1 0 1 5 5 0
4 AMVJ MB5 2 1 0 1 1 3 6 0
5 Waterland MB2 2 1 0 1 1 2 16 0
6 Qui Vive MB5 2 0 0 0 2 1 9 0
  6e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MC1 2 6 2 0 0 8 2 0
2 AMVJ MC3 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Terriërs MC5 2 4 1 1 0 4 2 0
4 Xenios MC5 2 1 0 1 1 1 2 0
5 Kikkers MC5 2 0 0 0 2 2 6 0
6 Spaarndam MC2 2 0 0 0 2 4 11 0
  4e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley MC4 2 6 2 0 0 20 1 0
2 Overbos MC4 2 4 1 1 0 6 5 0
3 VVV MC3 2 3 1 0 1 8 4 0
4 Waterland MC2 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Purmerend MC3 2 0 0 0 2 3 10 0
6 Amsterdam MC6 1 0 0 0 1 0 17 0
  4e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MC4 2 6 2 0 0 16 0 0
2 Alkmaar MC7 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Terriërs MC3 2 3 1 0 1 3 3 0
4 AthenA MC5 2 0 0 0 2 0 7 0
5 Waterland MC3 1 0 0 0 1 0 13 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ MD4 2 6 2 0 0 2 0 0
2 Waterland MD1 2 3 1 0 1 6 4 0
3 HBS MD3 1 3 1 0 0 2 0 0
4 Bennebroek MD3 2 3 1 0 1 2 1 0
5 IJburg MD7 1 0 0 0 1 0 2 0
6 Purmerend MD2 2 0 0 0 2 2 7 0
  3e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien MD2 2 6 2 0 0 16 1 0
2 Alkmaar MD4 2 6 2 0 0 5 1 0
3 Alliance MD9 2 3 1 0 1 7 1 0
4 Saxenburg MD3 2 3 1 0 1 5 11 0
5 Waterland MD2 2 0 0 0 2 1 8 0
6 Overbos MD4 2 0 0 0 2 0 12 0
  4e klasse 
Hoofdsponsor
Sponsoren
�SponsorKliks,
Agenda
18-09 Train de trainers, coaches en
25-09 Train de trainers bijeenkomst
02-10 Train de trainers bijeenkomst
08-10 Kluscommissie
19-10 Herfstvakantie
12-11 Kluscommissie
23-11 Laatste wedstrijd veldcompetit
  hele agenda
Vandaag jarig
Roos van Eldik
Hockey.nl