Jeugd
Inloggen


Wedstrijden
Afgelastingen
Agenda
07-10 Veld vegen MO9-1 / MO10-1
14-10 Veld vegen MO18-1 / MO18-2
15-10 Herfstvakantie
28-10 Veld vegen MO16-1 / MO14-2
04-11 Veld vegen MO14-1 / MO12-1
11-11 Veld vegen MO14-3 / JO14
18-11 Veld vegen Veteranen
  hele agenda




Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Jongste Jeugd 
  JO8-1 
     
  JO9-1 
     
  MO8-1 
     
  JO10-1 
     
  MO10-1 
     
  MO9-1 
     
Senioren 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Noordwijk H30-1 4 12 4 0 0 24 8 0
2 Terriërs H30-1 4 12 4 0 0 18 6 0
3 Alliance H3O-1 4 9 3 0 1 10 2 0
4 Bloemendaal H30-2 4 9 3 0 1 10 5 0
5 Xenios H30-1 4 9 3 0 1 14 10 0
6 HBS H30-1 4 4 1 1 2 12 11 0
7 Waterland H30-1 4 4 1 1 2 6 10 0
8 Overbos H30-1 4 4 1 1 2 6 14 0
9 Bloemendaal H30-5 4 3 1 0 3 10 15 0
10 Bloemendaal H30-3 4 3 1 0 3 6 14 0
11 Haarlem H30-1 4 1 0 1 3 9 15 0
12 Kraaien H30-1 4 0 0 0 4 2 17 0
   
Junioren 
  JO14 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA JO14-4 4 12 4 0 0 35 1 0
2 Westerpark JO14-5 4 7 2 1 1 11 9 0
3 IJburg JO14-3 4 6 2 0 2 31 9 0
4 Waterland JO14-1 4 5 1 2 1 24 10 0
5 HBS JO14-5 4 4 1 1 2 17 13 0
6 Hoorn (WFHC) JO14-3 4 0 0 0 4 0 76 0
   
  MO12-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark MO12-2 4 10 3 1 0 20 2 0
2 Waterland MO12-1 3 6 2 0 1 11 5 0
3 AthenA MO12-3 3 4 1 1 1 14 5 0
4 HIC MO12-5 1 3 1 0 0 3 1 0
5 Abcoude MO12-3 4 3 1 0 3 5 22 0
6 VVV MO12-8 3 0 0 0 3 3 21 0
   
  MO14-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MO14-1 4 10 3 1 0 32 3 0
2 Diemen MO14-1 4 10 3 1 0 20 2 0
3 Abcoude MO14-3 4 6 2 0 2 12 17 0
4 VVV MO14-5 4 6 2 0 2 6 13 0
5 IJburg MO14-7 4 3 1 0 3 4 21 0
6 Spaarndam MO14-1 4 0 0 0 4 3 21 0
   
  MO14-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MO14-2 4 12 4 0 0 21 7 0
2 Amsterdam MO14-5 4 9 3 0 1 24 11 0
3 Magnus MO14-1 3 6 2 0 1 7 8 0
4 Rood-Wit MO14-6 3 3 1 0 2 16 17 0
5 Alkmaar MO14-4 4 3 1 0 3 5 15 0
6 Waterland MO14-2 4 0 0 0 4 8 23 0
   
  MO14-3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MO14-5 4 12 4 0 0 28 3 0
2 Purmerend MO14-3 4 9 3 0 1 18 9 0
3 AthenA MO14-6 4 6 2 0 2 27 10 0
4 VVV MO14-7 4 6 2 0 2 10 14 0
5 Hurley MO14-6 4 3 1 0 3 7 20 0
6 Waterland MO14-3 4 0 0 0 4 1 35 0
   
  MO16-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MO16-4 4 12 4 0 0 28 5 0
2 Waterland MO16-1 4 10 3 1 0 25 9 0
3 Reigers MO16-4 4 6 2 0 2 8 22 0
4 Spire MO16-1 4 4 1 1 2 19 17 0
5 Pinoké MO16-6 4 3 1 0 3 9 19 0
6 Uitgeest MO16-3 4 0 0 0 4 9 26 0
   
  MO18-1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos MO18-2 4 9 3 0 1 24 6 0
2 Amsterdam MO18-6 4 9 3 0 1 24 9 0
3 AthenA MO18-3 4 9 3 0 1 12 4 0
4 Alkmaar MO18-2 4 7 2 1 1 10 11 0
5 Waterland MO18-1 4 1 0 1 3 5 24 0
6 Westerpark MO18-2 4 0 0 0 4 1 22 0
   
  MO18-2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam MO18-4 4 12 4 0 0 25 2 0
2 Waterland MO18-2 4 10 3 1 0 16 6 0
3 Saxenburg MO18-4 4 4 1 1 2 9 12 0
4 Purmerend MO18-3 4 4 1 1 2 9 16 0
5 Hermes MO18-2 4 3 0 3 1 11 18 0
6 Haarlem MO18-5 4 0 0 0 4 3 19 0