Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Jongste Jeugd 
  J6E1 
    Niveau 4 
  JF1 
    Niveau 4 
  M6E1 
    Niveau 4 
  MF1 
    Niveau 4 
Senioren 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal H35D 2 6 2 0 0 12 0 0
2 AthenA H35B 2 4 1 1 0 9 5 0
3 Gooische H35F 2 4 1 1 0 5 2 0
4 Gooische H35D 2 4 1 1 0 5 3 0
5 Naarden H35A 2 4 1 1 0 3 1 0
6 HBS H35B 2 3 1 0 1 3 3 0
7 FIT H35A 2 3 1 0 1 2 2 0
8 Abcoude H35A 2 3 1 0 1 3 4 0
9 Huizen H35B 2 1 0 1 1 4 5 0
10 Bloemendaal H35F 2 1 0 1 1 2 4 0
11 Rood-Wit H35B 2 0 0 0 2 1 8 0
12 Waterland H35A 2 0 0 0 2 3 15 0
  1e klasse 35+ 
  Jonge dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bennebroek DJ2 2 3 1 0 1 9 6 0
2 Uitgeest DJ3 1 3 1 0 0 3 0 0
3 HIC DJ6 2 3 1 0 1 7 11 0
4 Alkmaar DJ1 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Strawberries DJ2 2 1 0 1 1 3 5 0
  5e klasse 
Junioren 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs JB2 2 6 2 0 0 17 4 0
2 Amsterdam JB5 2 4 1 1 0 11 4 0
3 Rood-Wit JB4 2 4 1 1 0 7 5 0
4 Bloemendaal JB4 2 3 1 0 1 8 10 0
5 HIC JB2 2 0 0 0 2 5 14 0
6 Waterland JB1 2 0 0 0 2 4 15 0
  3e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland JD1 2 6 2 0 0 15 1 0
2 Hoorn (WFHC) JD2 2 4 1 1 0 3 2 0
3 AthenA JD5 2 3 1 0 1 7 7 0
4 AMVJ JD4 2 2 0 2 0 5 5 0
5 IJburg JD4 2 1 0 1 1 5 10 0
6 VVV JD3 2 0 0 0 2 1 11 0
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mijdrecht MA2 2 4 1 1 0 13 1 0
2 AMVJ MA2 2 4 1 1 0 2 1 0
3 Hoorn (WFHC) MA2 2 3 1 0 1 7 4 0
4 Castricum MA2 2 3 1 0 1 4 15 0
5 Waterland MA1 2 1 0 1 1 5 6 0
6 Hurley MA4 2 1 0 1 1 5 9 0
  3e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal MB7 2 6 2 0 0 13 7 0
2 FIT MB3 2 6 2 0 0 5 1 0
3 IJburg MB4 2 4 1 1 0 5 4 0
4 HIC MB4 2 1 0 1 1 9 12 0
5 Amsterdam MB4 2 0 0 0 2 1 3 0
6 Waterland MB1 2 0 0 0 2 2 8 0
  3e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB4 2 6 2 0 0 26 0 0
2 VVV MB2 2 4 1 1 0 7 2 0
3 Mijdrecht MB1 2 4 1 1 0 8 6 0
4 Rood-Wit MB4 2 3 1 0 1 9 8 0
5 Waterland MB2 2 0 0 0 2 0 16 0
6 IJburg MB5 2 0 0 0 2 2 20 0
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem MB5 2 6 2 0 0 8 3 0
2 Waterland MB3 2 6 2 0 0 8 3 0
3 Magnus MB1 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Xenios MB6 2 1 0 1 1 7 10 0
5 HBS MB5 2 1 0 1 1 5 8 0
6 Westerpark MB5 2 0 0 0 2 4 8 0
  6e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien MC1 2 6 2 0 0 23 0 0
2 Waterland MC1 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Rood-Wit MC4 2 3 1 0 1 4 2 0
4 Alliance MC4 2 3 1 0 1 3 6 0
5 HIC MC3 2 0 0 0 2 0 14 0
6 Myra MC3 2 0 0 0 2 0 14 0
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MC2 2 6 2 0 0 7 1 0
2 VVV MC6 2 4 1 1 0 13 3 0
3 Alkmaar MC6 2 4 1 1 0 11 5 0
4 IJburg MC6 2 3 1 0 1 5 4 0
5 Westerpark MC5 2 0 0 0 2 2 12 0
6 Kikkers MC6 2 0 0 0 2 1 14 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waterland MD1 2 6 2 0 0 16 0 0
2 Westerpark MD6 2 6 2 0 0 6 1 0
3 FIT MD5 2 4 1 1 0 12 4 0
4 Xenios MD6 2 1 0 1 1 3 6 0
5 Kraaien MD4 2 0 0 0 2 1 9 0
6 Saxenburg MD5 2 0 0 0 2 1 19 0
  5e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Diemen MD2 2 6 2 0 0 16 0 0
2 Westerpark MD5 2 4 1 1 0 6 5 0
3 AMVJ MD7 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Waterland MD2 2 1 0 1 1 3 4 0
5 AthenA MD6 2 1 0 1 1 2 7 0
6 VVV MD6 2 0 0 0 2 3 15 0
  5e klasse